Royalinvest, sadece Türkiye’de kalkınma partnerleri ile hem inşa hem de kapalı plan mülkiyeti pazarlaması konusunda uzmanlaşmış bir Alanya merkezlidir. İyi bilinen güvenilir emlak şirketleri olan Hollanda, İsveç, Finlandiya, Almanya ve Rusya’da acentelerimiz bulunmaktadır.

Alanya bölgesinde sadece iyi kurulmuş inşaat şirketleriyle uğraşmaktan gurur duyuyoruz, bu da bize potansiyel müşterilerimize en iyi değer ve en yüksek yapı kalitesi standartlarını sunmamızı sağlıyor. Bilos, yabancılarla ilgilenmek konusunda uzmanlaşmıştır.

Adil bir fiyatla güvenilir ev sahibi hizmetler sunan güvenilir ve güvenilir bir topluluk kaynağı olmak için çok çalıştık. Gayrimenkul şirketi olmanın yanı sıra kendi inşaat projelerini de yapıyoruz.

Biz bağımsızyız, bu da Alanya’da özenle seçilmiş emlak geliştiricilerinden birden çok özellik sunduğumuz anlamına geliyor. Biz kendimiz olarak Alanya’da inşaat sektöründe en az 10 yıllık tecrübeyle, sadece güvenilir, deneyimli geliştiricilerden mülk seçiyoruz. Amacımız, gayrimenkul geliştiricilerden gayrimenkul seçimimizin yüksek standartta tamamlandığına ve güvenle satın alınabileceğine inanan yatırımcılar tarafından satın alınabilecek bir gayrimenkul portföyü sunmaktır.

Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir mülk arayışında size yardımcı oluruz. Çevrimiçi portföyümüz günlük olarak güncellenir ve gördüğünüz tüm mülkler satın alınabilir.

Amacımız müşterilerimizi memnun etmektir.

Bize güvendiğin için teşekkür ederim!