Royalinvest, sadece Türkiye’de kalkınma partnerleri ile hem inşa hem de kapalı plan mülkiyeti pazarlaması konusunda uzmanlaşmış bir Alanya merkezlidir. İyi bilinen güvenilir emlak şirketleri olan Hollanda, İsveç, Finlandiya, Almanya ve Rusya’da acentelerimiz bulunmaktadır.

Alanya bölgesinde sadece iyi kurulmuş inşaat şirketleriyle uğraşmaktan gurur duyuyoruz, bu da bize potansiyel müşterilerimize en iyi değer ve en yüksek yapı kalitesi standartlarını sunmamızı sağlıyor. Bilos, yabancılarla ilgilenmek konusunda uzmanlaşmıştır.

یک قیمت عادلانه برای یک منبع قابل اعتماد از خدمات جامعه قابل اعتماد و قابل اعتماد سخت کار کرده اند برای تبدیل شدن به صاحب خانه. ما همچنین انجام پروژه های ساخت و ساز خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک شرکت املاک و مستغلات.

ما bağımsızyız، که به معنی ما می توانیم خواص متعدد از دقت انتخاب شده توسعه دهندگان ملک در آلانیا ارائه دهد. ما خودمان را حداقل 10 سال تجربه در صنعت ساخت و ساز در آلانیا، تنها قابل اعتماد، با تجربه در توسعه املاک ما را انتخاب کنید. Amacımız, gayrimenkul geliştiricilerden gayrimenkul seçimimizin yüksek standartta tamamlandığına ve güvenle satın alınabileceğine inanan yatırımcılar tarafından satın alınabilecek bir gayrimenkul portföyü sunmaktır.

Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir mülk arayışında size yardımcı oluruz. Çevrimiçi portföyümüz günlük olarak güncellenir ve gördüğünüz tüm mülkler satın alınabilir.

Amacımız müşterilerimizi memnun etmektir.

Bize güvendiğin için teşekkür ederim!