Telefon
WhatsApp
زبان| EUR واحد پول

 

آیا برای خارجی ها هنگام خرید ملک در ترکیه محدودیتی وجود دارد؟

فقط در مناطق روستایی و مناطق نظامی. در تحولاتی که ما ترویج می کنیم هیچ محدودیتی اعمال نشده است.

 

آیا ملک آزاد خواهد شد؟

بله - تمام املاکی که در ترکیه می فروشیم "مختار" هستند.

 

آیا شرکت های خارجی می توانند در ترکیه ملک بخرند؟

آره. در صورتی که کشور شما توافق متقابلی بین ترکیه داشته باشد، شرکت شما می تواند مالک ملک در ترکیه باشد. Alanya Eiendom می تواند به راحتی در این فرآیند پیچیده به شما کمک کند. ما قبلاً چندین بار این وضعیت را تجربه کرده ایم. شرکت خارجی خرید ملک ...

 

آیا شرکت من می تواند یک شرکت سرمایه گذاری در ترکیه تاسیس کند؟

آره. ما می دانیم که پول شرکت شما پول شما نیست. اگر دوست دارید به صورت حرفه ای در ملک ترکیه سرمایه گذاری کنید، Alanya Eiendom می تواند به شما کمک کند تا یک شرکت ترکیه ای ایجاد کنید. بنابراین می توانید به راحتی پول شرکت خود را در ترکیه سرمایه گذاری کنید.

 

چه کسی قیمت ملک را تعیین می کند؟

اگر در حال خرید ملک در ساخت جدید هستید، قیمت توسط سازنده تعیین می شود. صرف نظر از پورسانت‌های نمایندگی، همچنان باید همان قیمت را با هر کسی که از طریق آن خرید می‌کنید بپردازید، چه مستقیماً یا از طریق شخص ثالث.

 

آیا همه می توانند در ترکیه ملک بفروشند؟

آره. پیشخدمت ها، فروشندگان جواهرات و چرم از معروف ترین فروشندگان املاک در مناطق توریستی ترکیه هستند. Alanya Eiendom یک شرکت املاک و مستغلات در اتاق بازرگانی آنتالیا است.

 

هزینه خدمات مشاور املاک چقدر است؟

یک ملک فروخته می شود، بنگاه های املاک ثبت شده و دارای مجوز می توانند به طور جداگانه از خریدار و مالک ملک 3% حق سرویس نسبت به قیمت واقعی فروش ملک دریافت کنند.

 

چرا باید از مشاور املاک استفاده کنم؟

گذر از یک شرکت تاسیس مانند Alanya Eiendom Real Estate چندین مزیت دارد: اول، شما می توانید طیف گسترده ای از املاک را ببینید که با معیارهای شما مطابقت دارند و نه فقط یک توسعه دهنده خاص. دوم: شما از تجربه ما و همچنین یک دفتر کاملا پرسنل برای حمایت از شما در خانه بهره مند خواهید شد.

 

چه کسانی می توانند در ترکیه ملک بخرند؟

پاسخ قدیمی قبل از 21. مه. 2012: ترکیه با بسیاری از کشورها توافق متقابلی برای خرید زمین و ملک دارد. این بدان معناست که مردم این ملت‌ها که به ترک‌ها اجازه می‌دهند در کشورهایشان زمین بخرند، می‌توانند در ازای آن، در ترکیه زمین بخرند. اگر ملک خارج از مناطق نظامی باشد، خارجی ها می توانند به نام خود خرید کنند. بر اساس این قراردادها، خارجیان کشورهای زیر واجد شرایط هستند. پاسخ جدید: بله. تمامی ملیت ها می توانند در ترکیه ملک بخرند. تنها 3 کشور هستند که ترکیه روابط دیپلماتیک خود را متوقف کرده است: کره شمالی، ارمنستان، سوریه. برخی از کشورها به شهروندان ترکیه اجازه خرید ملک در زمین خود را نمی دهند. به همین دلیل شهروندان این کشورها اجازه خرید در ترکیه را ندارند. استثناهایی مانند روسیه برای این قاعده وجود دارد. شهروندان روسیه می توانند با مجوز ویژه از وزارت امور داخلی (Icisleri Bakanligi) خرید کنند.

 

آیا خارجی ها می توانند در ترکیه وام بدهند؟

املاک و مستغلات Alanya Eiendom با همکاری شرکت های ساختمانی منتخب اکنون در موقعیتی هستند که با همکاری بانک دنیز یک محصول مالی هیجان انگیز و منحصر به فرد را به مشتریان خود ارائه دهند. 50٪ LTV (وام به ارزش) وام مسکن با نرخ ثابت با 5٪ در یک دوره بازپرداخت 10 ساله.

 

سند مالکیت (تاپو) چگونه است؟

سند مالکیت "TAPU" نامیده می شود و کلیه معاملات ملکی برای اتباع خارجی فقط از طریق ادارات ثبت و املاک منطقه مربوطه محل وقوع ملک انجام می شود.

 

آیا برای خرید ملک در ترکیه باید اجازه اقامت بگیرم؟

نه!

 

در یک توسعه جدید، میانگین سپرده مورد نیاز چقدر است؟ آیا می توانم به صورت اقساطی پرداخت کنم؟

شما معمولاً 3000 یورو (تقریبا) هزینه رزرو و سپس 30 درصد را به عنوان بیعانه در عرض چهار هفته پرداخت خواهید کرد. اکثر توسعه دهندگان پرداخت های مرحله ای را ارائه می دهند (مبلغ یکجا باید در پایان هر مرحله ساخت و ساز پرداخت شود) اغلب با درجه ای از انعطاف پذیری نسبت به شرایط شخصی شما. این در زمان خرید توافق خواهد شد.

 

روند کلی خرید در ترکیه چگونه است؟

پس از پرداخت هزینه رزرو، Alanya Eiendom بررسی سند مالکیت را انجام می دهد. قراردادی بین فروشنده و خریدار منعقد خواهد شد که جزئیات تاریخ تکمیل، برنامه پرداخت و شرایط و ضوابط را ارائه می دهد. هنگامی که این توسط همه طرفین امضا شد، سپرده پرداخت می شود. سپس برای مجوز امنیتی درخواست می‌کنید که به شما اجازه می‌دهد ملکی در ترکیه داشته باشید - این اغلب از طرف شما توسط توسعه‌دهنده برای شما اعمال می‌شود. اگر شرایط شما ایجاب کند، می‌توانید وکالتنامه‌ای را امضا کنید تا تمام مدارک لازم را تکمیل کنید.

چه مدارکی لازم است؟

پاسپورت شما که به ترکی و عکس های اندازه پاسپورت کپی و ترجمه می شود. دفتر اسناد رسمی با دفتر اسناد مالکیت و ستاد نظامی اژه کار می کند. اسناد ترجمه شده توسط ارتش بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ سابقه ای از قصد یا فعالیت مجرمانه علیه ترکیه وجود ندارد و اینکه هر ملکی که توسط یک خارجی خریداری شده است در مجاورت زمین نظامی نیست یا قصد استفاده برای اهداف نظامی را ندارد.

 

پس از دریافت مجوز لازم برای خرید، چه اتفاقی می افتد؟

Alanya Eiendom بررسی های قبل از تکمیل را انجام می دهد. پس از این، شما (یا وکالتنامه شما) سند انتقال را در مقابل یکی از افسران سازمان ثبت اسناد و املاک امضا می کنید که سپس شما را به عنوان مالک رسمی ملک ثبت می کند. مالیات بر دارایی در این مرحله پرداخت می شود.

 

آیا وکلای انگلیسی زبان در ترکیه وجود دارند؟

بله، وکلای / وکلای معتبر انگلیسی زبان وجود دارد و ما می توانیم آنها را در طول سفر بازدید شما به شما معرفی کنیم.

 

هزینه های مربوط به خرید ملک در ترکیه چیست؟

تمام هزینه های خرید ملک در اینجا توضیح داده شده است.

 

چرا ملک در ترکیه اینقدر ارزان است؟

اقتصاد ترکیه تازه شروع به بلوغ کرده است و تورم از 30 درصد به 7 درصد قابل کنترل در چند سال گذشته کاهش یافته است. یک جمعیت فقیر که هنوز به خرید نقدی عادت کرده اند، قیمت ها را پایین نگه داشته اند اما شروع به افزایش کرده اند. این تا حدی به دلیل علاقه سرمایه گذاران خارجی است و همچنین به این دلیل است که گزینه های وام مسکن بیشتری برای اتباع ترکیه شروع به ظهور کرده است. همانطور که بازار وام مسکن رقابتی تر می شود و به روی خریداران خارجی نیز باز می شود، قیمت ها همچنان افزایش می یابد.

 

چه چیزی باید در هزینه های جامعه پرداخت کنم؟

این از توسعه به توسعه متفاوت است. Alanya Eiendom قبل از خرید به شما اطلاع می دهد.

 

آیا مالیات های جاری وجود دارد؟

مالیات بر دارایی دولتی، مالیات زیست محیطی و مالیات بر ثروت. با این حال، این میزان نسبتاً کم است و وکیل شما به شما توصیه می کند.

 

آیا می توانم اموال خود را بیمه کنم؟

Alanya Eiendom به شما کمک می کند تا اموال خود را بیمه کنید.

 

آیا می توانم ملک خود را اجاره دهم؟

آره. فصل اصلی از آوریل تا اکتبر است، اما هنوز هم باید بتوانید آن را در ماه های زمستان با نرخ های پایین تر اجاره کنید. در اوج تابستان می توانید انتظار بازگشت معقول تری داشته باشید.

 

در مورد تجهیز ملک من چطور؟

بسیاری از توسعه دهندگان بسته های مبلمان را ارائه می دهند. شما می توانید مبلمان را به صورت آنلاین خریداری کنید. لطفا از صفحه خرید مبلمان در Alanya Eiendom دیدن کنید.

 

هزینه عمومی زندگی در مقایسه با انگلستان/ایرلند چگونه است؟

محصولات تازه ارزش زیادی برای پول دارند. بیشتر اقلام دیگر را تا 50 درصد ارزان تر از ایرلند یا بریتانیا خواهید یافت. با این حال، اقلام الکتریکی با قیمت های قابل مقایسه با انگلستان گران ترین اقلام هستند.

 

نظام حکومتی در کشور چگونه است؟

این یک دولت منتخب دموکراتیک است مانند ایرلند/بریتانیا. ترکیه همچنین یکی از 5 عضو دائمی ناتو است.

 

در مورد بازدید از سفرها چطور؟

بخش مهمی از خدمات ما، سفر بازدید شخصی است که ما برای هر مشتری که مایل به سفر برای مشاهده املاک احتمالی است ترتیب می دهیم. هر سفر بازدید منحصر به فرد است و برای مطابقت با نیازهای مشتریان ما طراحی شده است. کلمه کلیدی خدمات است - ما قبل از اینکه سفر خود را انجام دهید با شما صحبت می کنیم، دقیقاً نوع ملک و مکان های مورد علاقه شما را دریابیم و سفر خود را بر اساس آن تنظیم می کنیم. ما خوشحال خواهیم شد که جزئیات کامل را در صورت درخواست ارائه دهیم.